Подорож з навчанням

IMG_6537 IMG_6871

15-16 листопада відбулася туристично-екскурсійна поїздка до Карпат, організована для активу профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка.

Програма поїздки була організована досить цікаво: похід на ринок дерев’яних виробів у Косові, екскурсії у музей Івана Франка у Криворівні, музей народних музичних інструментів у Верховині, музей Гуцульщини у Коломиї, похід на водопад у Яремчі, ознайомлення з місцевими традиціями та культурними пам’ятками Гуцульщини та поїздка у Буковель. За період перебування у Карпатах ми дізналися багато нового та цікавого, побачили краєвиди надзвичайної краси, отримали масу позитивних вражень.

IMG_6713   DSCN3129

16 листопада головою профкому Моштаком М.В. спільно з представником федерації профспілок області Скаженюком О.С. для голів та заступників голів профбюро факультетів було проведене профспілкове навчання. Для кожного учасника було підготовлено брошури, в яких міститься інформація про склад профкому, структура та методика діяльності, також було представлено зразки заяв та протоколів профспілкових засідань. Головною метою поїздки було ознайомлення нового складу профкому зі специфікою роботи та виконанням основних завдань.

Колективно обговорювалися питання, що стосуються проведення профспілкової роботи на факультетах та в університеті загалом, було висунуто ряд цікавих ідей щодо проведення різноманітних заходів.

Голова профбюро факультету

української філології та журналістики