УНІВЕРСІАДА “ВЕСНА 2015”

23 травня у с. Голосків відбулася студентська універсіада «Весна 2015»., організована профкомом студентів, аспірантів та докторантів університету.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В універсіаді взяли участь збірні команди від восьми факультетів. Змагання складалися з трьох етапів: спортивного, туристичного та художнього. Усі студенти мали змогу проявити свої вміння та навички під час гри у волейбол, шахи, дартс, перетягуванні канату.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цікавим завданням для учасників було приготування їжі – усі завзято поралися біля вогнища, аби представити журі найсмачнішу рибну юшку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Насичена програма тривала аж до самого вечора. Усі залишилися задоволені, і хоча, трішки було відчутно командну конкуренцію, проте в загальному всі учасники стали однією командою.

Перше місце в загальному заліку між собою розділили природничий, історичний та фізико-математичний факультети.

Друге місце виборов факультет фізичної культури.

Третє місце розділили між собою педагогічний та факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Четверте місце зайняли факультети економічний та іноземної філології.

Профком студентів, аспірантів та докторантів вдячний всім, хто долучився до організації та проведення «Універсіади-2015». Зокрема ректору С.А.Копилову, проректору О.М. Рачковському за сприяння та допомогу в організації універсіади, працівникам профкому та Квіт Л.В. за технічну допомогу при підготовці майданчиків та приготуванні обіду. Суддям Дорошу В.У., Білик Юлії, Граневській Віталіні, Шевчуку Віталію. Членам журі Заводовському А.А. керівнику відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, Левицькій Т.О. директору студентського клубу університету, Бойку Д.М. директору студентського профспілкового клубу «Дозвілля», Щегельському В.В. завідувачу навчально-наукової лабораторії етнології (особлива вдячність за відео зйомку) а також усім учасникам.

Тетяна Бобрик голова профбюро факультету української філології та журналістики

Відео з універсіади Ви можете переглянути за наступними посиланнями: