Навчання активу

P1040912

12 та 13 листопада на базі Навчально-культурного центру “Побужжя” та за сприяння Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України відбувся навчання – семінар профспілкового активу профкому студентів, аспірантів та докторантів Камянець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

P1040918

В роботі семінару взяли участь Крук Т.П. (член президії обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, головний бухгалтер обкому), Скаженюк О.С. (завідуючий відділом організаційної роботи ФПО), Сковородніков О.В. (директор навчально-культурного центру “Побужжя” ФПО), Лисюк А.В. (заступник голови Молодіжної ради ФПО), Чернега З.О. (завідувач

P1040952

навчальним відділом НКЦ “Побужжя” ФПО).

Профспілковий актив ознайомлено із засадами та принципами діяльності профспілок, структурою та побудовою Федерації профспілок області, Молодіжної ради ФП області, актуальні питання діяльності профспілкових організацій, ведення документації.

Програма навчання була досить насичена та цікава. Кожен з нас приймав активну участь в обговоренні організаційних питань, виконували практичні завдання, тренінги, творчі конкурси. Навчання виявилося результативним та дієвим.

P1040927

Відбулася зустріч з головою Федерації профспілок області Г.П. Харківським, який вручив нам сертифікати про участь у навчанні.
Не менш цікавими були похід до театру та екскурсія до Меджибожа. Загалом у всіх учасників залишилися хороші спогади, цікаві фото та чудовий досвід для подальшої активної профспілкової діяльності.

Голова профбюро факультету української філології та журналістики Бобрик Т.М.