1 квітня студенти історичного факультету та учасники археологічного гуртка разом із  доктором філософії, асистентом кафедри всесвітньої історії Діаною Яблонською відвідали відомі музеї Тернопільщини: Борщівського обласного краєзнавчого музею та унікального печерного музею трипільської культури «Вертеба».

Студенти ознайомились із тематичними різночасовими експозиціями та старожитностями від доби палеоліту до сучасних сторінок історії. Окремо варто згадати зал присвячений пам’яті Тараса Шевченка.

Цікавими та захопливими були відвідини унікальної археологічної пам’ятки, печерного музею трипільської культури «Вертеба». Автентична атмосфера, музеєфіковані знахідки цілого посуду та інші артефакти, наочні приклади археологічних печерних досліджень, підземна флора та фауна є дуже цінними для студентів-археологів.

Після завершення екскурсії обговорили питання щодо можливостей участі студентів у волонтерській програмі археологічних досліджень у печері «Вертеба».

Студенти історичного факультету

Студенти історичного факультету відвідали відомі музеї Тернопільщини