7 травня студенти історичного факультету разом із доктором філософії в галузі історії, асистентом кафедри всесвітньої історії Діаною Яблонською відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

Знайомство з історією Меджибізького замку та огляд його старожитностей розпочався з експозицій музею. Під час  розповіді наукового співробітника заповідника Євгена Нагурного студенти здійснили подорож в часі: від нижнього палеоліту до сучасності. Продовження екскурсії відбулось у новоствореному маршруті до підземель фортеці. Спустившись на глибину 14 м від поверхні, студенти мали змогу оглянути деякі конструктивні особливості замчища: систему в’їздної брами до вежі литовського періоду та барбакан, що справді вражає своїм задумом в плані оборонних функцій.

Від імені студентства хочемо висловити подяку за нелегку працю археологів і співробітників заповідника в облаштуванні таких цікавих й захопливих експозицій.

Історичний факультет

Студенти історичного факультету відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж»